כל מה שצריך לדעת על מתנות לאורחים בחתונה

כל מה שצריך לדעת על מתנות לאורחים בחתונה

יוזמות חדשות, בתחומי המוזיקה, האוכל, העיצוב, הצילום ועוד, יש כיום תחושה כי כל אירוע מצליח ליצור לעצמו זהות וייחודיות משל עצמו. אחת היוזמות היפות והאהובות ביותר בתחום הינה חלוקת מתנות קטנות לאורחים בסוף החתונה. יוזמה זו צוברת פופולריות רבה, ובחלק מהמקרים כבר הפכה לסטנדרט בחתונה. אז אם גם אתם מתלבטים על האפשרות הנהדרת של חלוקת מתנות לאורחים בחתונה, בכתבה הבאה ניתן לכם את כל המידע הרלוונטי. 

כל מה שצריך לדעת על מתנות לאורחים בחתונה
קרדיט: Pixabay

רוצים לפנק את האורחים ביום המיוחד שלכם? הנה כל המידע הרלוונטי

מתנות לאורחים: מזכרת שמשאירה טעם טוב

חלוקת מתנות לאורחים בתום החתונה היא מחווה מרגשת ומיוחדת, אשר מודה לאורחים ומעניקה להם תחושה של חום ואהבה. החלוקה מתבצעת ביציאה מן החתונה, כאשר כל אורח יכול לקחת שי קטן בדרכו הביתה. כך, תבטיחו כי כל אורח ייצא מהחתונה עם טעם טוב, ולא פחות חשוב מכך – עם מזכרת. המתנה שקיבלו האורחים תישאר איתם זמן מה ותעניק להם זיכרון פיזי לאירוע משמעותי ומרגש בחייהם. כך, מעבר לזיכרונות הנפלאים מהאירוע, שללא ספק ילכו איתם לשנים רבות, האורחים יוכלו להביט במתנה מן החתונה, ומיד להעלות זיכרונות יפים מן האירוע הנפלא. 

כמה דוגמאות פופולריות למתנות 

במחשבה על מתנות לאורחים, ניתן ללכת לכמה כיוונים שונים לחלוטין. הבחירה תהיה תלויה כמובן בכם, בהעדפות של המשפחה והחברים, ובטיימינג של החתונה. 

אפשרות פופולרית אחת, אשר מתאימה מאוד לחתונה בשישי בצהריים, היא חלוקת חלות לשבת. כך, האורחים יוכלו לבלות בחתונה בשקט, ולהישאר כמה שרק ירצו, בידיעה כי הם לא צריכים למהר הביתה ולהכין חלות. זוהי אפשרות אהובה במיוחד, אשר תיתן לאורחים לקחת איתם את השמחה מהחתונה גם לכל סוף השבוע, וכמובן הרבה מעבר אליו. 

אופציות אהובות נוספות בתחום המזון, הן אריזות אישיות קטנות של מאכל או משקה לבחירתכם. כמה דוגמאות לאריזות פופולריות, הן בקבוק קטן ויפה של משקה אלכוהולי איכותי, או אריזות קטנות של דובדבנים, אגוזים איכותיים או גרנולה. 

מעבר לאוכל, רבים אוהבים לחלק לאורחים פריטים עיצוביים קטנים, שהאורחים יוכלו להניח בביתם ולהיזכר באירוע המרגש בכל פעם שיביטו בהם. דוגמה אהובה אחת היא חלוקת עציצים. כל אחד אוהב בית עם עציצים אשר מנקים את האוויר ומחממים את הלב, ולכן זו יכולה להיות מתנה אהובה במיוחד. בנוסף, תוכלו לחלק לאורחים בובות קטנות של חתן וכלה, קופסאות מעוצבות קטנות ועוד. 

מבחינת מחיר, יש יתרון גדול לחלוקת מתנות קטנות לכמות גדולה של אנשים. בשל העובדה שמתנות מסוג זה הינן זהות לרוב, תוכלו לחלק לאורחים מתנות איכותיות במיוחד, במחיר משתלם, אשר לא יכביד על תקציב החתונה הכולל.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.